HİZMETLER

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe camlarının temizliğinde ürünün çabucak kuruyarak yapılmaması için bol köpüklü ürünlerle yapılmalıdır. Dış cephe asansörü bulunmayan ve 25-30 metreye kadar yüksekliği bulunan binalarda ise hidroliği yüksek çalışma platformu monteli araçlar kiralanarak dış cephe camları temizliği hizmeti tarafımızdan yapılmaktadır. Bu hizmet talep edildiği takdirde öncelikle bir keşif yapılmaktadır. Firmamız ayrıca cam temizliği için merdiven, teleskopik anten gibi bünyesinde bulunan ekipmanı da kullanmaktadır.

Günlük Büro Temizlik hizmetleri

Büroda bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır.
Büro küllükleri temizlenir, çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkarılıp yenisi ile değiştirilir. Bürodaki çöp toplama işleminin bitiminden sonra demirbaş eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar, toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır. Ayrıca büro içindeki bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınır. Büro demirbaşlarının temizliği bittikten sonra sıra ofis içi zemin temizliğine gelir.
-Halı kaplı zeminlerin elektrik süpürgesiyle ile vakumlanması, elektrik süpürgesi taski( lever bora 12 ) olup ses debisi 66 db, ses alımında çalışanları rahatsız etmez. Vakum özeliği çok fazladır.
-Sert zeminlerin temizlik hizmeti ise zemin özeliğine göre uygun bakım maddesi ile çift kovalı pres sistemi mavi kovada temiz su, kırmızı kovada temiz su (uygun kimyasal madde) kullanarak paspas yapılması (çift kova sistemi ), ve moplanması.
-Ayrıca işyerinin özelliğine göre mevcut cam kapılar, merdiven trabzanları, camlar
cam önleri, süpürgelikler asansör ve mevcut diğer demirbaşların tozları alınır.
-Büro camlarının onbeş günde bir silinmesi,
-Merdiven ve korkulukların silinmesi
-iç camların hafta da bir silinmesi

Akademi Temizlik Şirketi olarak, kurumsal hizmet sektörünün bir çok alanında faaliyet göstermekteyiz. dış cephe, büro, işyeri, ofis, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz. Akademi Temizlik Şirketi ISOO 9001 sertifikalıdır.