HİZMETLER

Paketleme ve Poşetleme

Paketleme :

Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, poşetlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir. Paketleme konusunda sizlere en büyük desteği vermeye her zaman hazırız. Paketlemeyi bize bırakınız...
Paketleme hizmetleri için lütfen arayınız...
Ayrıca dağıtım için personel temin edilir.

Akademi Temizlik Şirketi olarak, Paketleme, Poşetleme, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:435 Okmeydanı Şişli İstanbul

Poşetleme :

Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir.
Poşetleme hizmetleri için lütfen arayınız. Her türlü gönderiniz için poşetleme imkanlarına sahibiz. Ayrıca dağıtım için personel temin edilir.

Poşetleme Hizmetleri için lütfen arayınız..

Akademi Temizlik Şirketi olarak, Poşaetleme, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kurululuşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.