HİZMETLER

Ev Temizliği

Artık ev temizliği konusunda endişelenmenize gerek yok! Akademi Grup Temizlik’i arayarak gündelik ev temizliği işlemleriniz için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Üniformalı görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti, profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış personelimiz, tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor.

Hizmet dahilinde:
Cam teknisyeni gün içinde uğrayacak ve camlarınızı silecek, evin cam temizlik işleri ekibi götüren ve ekip şefi olarak çalışan “cam teknisyeni” tarafından yapılacak, yanındaki çantada o gün kullanacağı temizlik kimyasalları ve sünger/bez gibi sarf malzemeleri bulunan bir görevli ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini almış olduğu eğitimin standartları dahilinde yapacak. Çalışan görevli için yemek hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Temizlik görevlisi kendi yemeğini yanında getirmiş olacak evinizde standart üniformasını giymiş bir temizlik görevlisi çalışıyor olacak, ücreti kredi kartı, banka kartı veya havale ile ödeyebileceksiniz.

 

Ev temizliği nasıl yapılır?
Evin cam temizlik işleri, ekibi götüren ve ekip şefi olarak çalışan, cam teknisyeni tarafından yapılır. Cam denizlikleri silinir, çerçeveler silinir.
Var ise ferforjeler (cam demirleri) silinir. Jaluzilerin tozu alınır.
Ev temizliği nasıl yapılır? Devamı »

Ev temizliği fiyatları Devamı »

Ev temizliği şirketleri içinde Akademi Grup Temizlik Şirketi olarak en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Ev temizliği, işyeri, ofis, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

Akademi Temizlik Şirketi olarak, kurumsal hizmet sektörünün bir çok alanında faaliyet göstermekteyiz. ev, büro, işyeri, ofis, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz. Akademi Temizlik Şirketi ISOO 9001 sertifikalıdır