HİZMETLER

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, mekanı kullananlar için en zor temizliktir. İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

İnşaat sonrası temizliğini temizlik şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.


Temizlik şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

 

AKADEMİ GRUP TEMİZZLİK ŞİRKETİ, Ekonomik, teknolojik gelişmeleri profesyonel kadroları ve danışmanlarıyla yakından izlemeyi ve uygulamayı hedefler. Biz daha önce kimsenin düşünmediği bir şeyin yapılmasını sağlıyor ve gerektiğinde “TEMİZLİĞE ZAMAN AYIRIN” ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Gelişmek ancak büyük değişimlerle mümkün olabilir.