HİZMETLER

Apartman Temizliği

Apartman temizliği çok önemlidir. Apartmanlarda günde onlarca insanın kullandığı asansör kapıları, merdiven korkulukları, ziller zamanla yüzlerce mikrop barındırırlar. Bir çok hastalığa yol açarlar. Akademi, apartmannınızın temizliğini özenle yapar... Devamı »

Büro Temizliği

Büro temizliği, temizlik hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır. Gününüzün çok büyük bir bölümünün geçtiği büronuzun çalışırken güzel güzel görünmesinin yanı sıra temiz ve hijyenik olması da çok önemlidir... Devamı »

Cam Silme

İş yeri, apartman, iş merkezi, ofis büro gibi alanların cam silme işleri firmamız tarafından titizlikle ve profesyonel araçlarla yapılmaktadır... Devamı »

Cilalama

Halıda olduğu gibi cilalamada da iki ana yöntem uygulanmaktadır. İlk yöntem mermer traverten vb.gibi kalsiyum karbonat içeren doğal taçlarda uygulanan kristalize cilalama yöntemidir... Devamı »

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe camlarının temizliğinde aranan çabucak kuruyarak yapışmaması için bol köpüklü ürünlerle yapılmalıdır... Devamı »

Ev Temizliği

Artık ev temizliği konusunda endişelenmenize gerek yok! Akademi Grup Temizlik’i arayarak gündelik ev temizliği işlemleriniz için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz... Devamı »

İş Yeri Temizliği

Akademi Temizlik şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir işyerinde çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz... Devamı »

Hasta Bakımı

Akademi Grup Temizlik olarak size uzanan sıcak bir el, biz sizlerin bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ev ortamınızın konforunda sağlığınızı ve yaşam kalitenizi ailenizin sevdiklerinizin yanında daha da arttırmak amacıyla her an, 24 saat, kesintisiz ailenizden biri olarak size en yüksek kalitede sağlık hizmeti vermeye hazırız... Devamı »

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, mekanı kullananlar için en zor temizliktir. İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz... Devamı »

Paketleme ve Poşetleme

Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, poşetlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir... Devamı »

Ev Temizliği Fiyatları

Artık ev temizliği konusunda endişelenmenize gerek yok! Akademi Grup Temizlik'i arayarak gündelik ev temizliği işlemleriniz için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz... Devamı »